KONTAKTA ÄKTAB

TRANSPORTFÖRETAG I ULRICEHAMN

Vi finns på nedan orter med transportledning, allt för att kunna genomföra effektiv transportledning för våra fordon över hela Sverige.

ULRICEHAMN

Älmestads Kvarn & Transport AB

Svarvaregatan 17
523 90 Ulricehamn

Kundtjänst: 010-550 97 66
Kontor/växel: 010-550 97 70
Faxnr: 010-550 97 49

Mail: info@aktab.se

Ronny Bengtsson
VD
ronny@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 71
Mobil: 070-535 20 75

Tess Lindblom
Ekonomichef
tess@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 64

Hans Hultén
Operativchef
hans@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 63
Mobil: 070-601 51 91

Jan-Ove Hallin
Kvalitetschef
jan-ove@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 74
Mobil: 070-535 55 98

Jonas Bengtsson
Fordonschef
jonas@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 86

Sophie Dahlström
Personalchef
sophie@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 84

Malin Toompuu
kundtjänst/Administration
malin@aktab.se

Ingela Johansson
kundtjänst/Administration
ingela@aktab.se

Carina Blomqvist
kundtjänst/Administration
carina@aktab.se

Transportledning flaktransporter

Svarsgrupp: 010-550 97 60
Gemensam-mail: flak@aktab.se

Lennart Manhem
Transportledning Flak Lantbruk
lennart@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 85
Mobil: 070-535 01 47

Fabian Olesen
Transportledning Flak
fabian@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 62
Mobil: 070-5351224

Anna Straubhaar
Trafikledare Flak
anna@aktab.se

Direktnummer: 010-5509773
Mobil: 076-1133064

Marlene Andersson
Trafikledare Flak
marlene@aktab.se

Direktnummer: 010-5509783

Lagerhantering lastning & lossning

Svarsgrupp: 010-550 97 77
Gemensam-mail: lager@aktab.se

Hasse Johansson
Lagerhantering
hasse@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 78
Mobil: 070-535 02 63

Verkstad

Svarsgrupp 010-550 97 69
Gemensam-mail: verkstad@aktab.se

Thomas Andersson
Verkstad
thomas.andersson@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 69
Mobil: 070-535 20 03

Peter Dahlström
Verkstad
peter@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 69
Mobil: 070-5350234

Anders Axebrink
Verkstad
anders@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 65
Mobil: 073-098 92 88

Fredrik Loman
Verkstad
Fredrik@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 69
Mobil: 072-230 80 78

Tommy Holmström
Hustomte

Transportledning bulktransporter

LIDKÖPING

Svarsgrupp 010-550 97 66
Gemensam-mail: bulk@aktab.se

Sara Pettersson
Transportledning Bulk
sara@aktab.se

Thomas Andersson
Transportledning Bulk
thomas@aktab.se

Emil Jakobsson
Transportledning Bulk
emil@aktab.se

Lena-Marie Bengtsson
Transportledning Bulk
lena-marie@aktab.se

UMEÅ

Svarsgrupp: 010-550 97 90
Fax nummer: 010-550 97 99

Andreas Mårtensson
Kundkontakt norr / data support
andreas@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 91
Mobil: 070-535 53 83

Martin Lundström
Transportledning Bulk
martin@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 93
Mobil: 070-535 08 17

Diana Sandberg
Transportledning Bulk
diana@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 92
Mobil: 070-535 02 23

Gustav Strömberg
Transportledning Bulk
gustav@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 94
Mobil: 073 06-87-632