KONTAKTA ÄKTAB

TRANSPORTFÖRETAG I ULRICEHAMN

Vi finns på nedan orter med transportledning, allt för att kunna genomföra effektiv transportledning för våra fordon över hela Sverige.

ULRICEHAMN

Älmestads Kvarn & Transport AB

Svarvaregatan 17
523 90 Ulricehamn

Kundtjänst: 010-550 97 66
Kontor/växel: 010-550 97 70
Faxnr: 010-550 97 49

Mail: kundtjanst@aktab.se

Ronny Bengtsson

Ronny Bengtsson
VD
ronny@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 71
Mobil: 070-535 20 75

Britt-Marie Lindblom
Ekonomiansvarig
britt-marie@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 64

Hans Hultén
Operativchef
hans@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 63
Mobil: 070-601 51 91

Jan-Ove Hallin

Jan-Ove Hallin
Kvalitetschef
jan-ove@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 74
Mobil: 070-535 55 98

Sophie Bengtsson

Sophie Bengtsson
Kundtjänst/ekonomi
sophie@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 84

Malin Gabrielii

Malin Gabrielii
kundtjänst/Administration
malin@aktab.se

Yvonne Bengtsson
Lön/administration
yvonne@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 76

Transportledning flaktransporter

Svarsgrupp: 010-550 97 60
Gemensam-mail: flak@aktab.se

Agne Johansson
Transportledning Flak Lantbruk
agne@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 72
Mobil: 070-628 03 72

Lennart Manhem

Lennart Manhem
Transportledning Flak Lantbruk
lennart@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 85
Mobil: 070-535 01 47

Pål Dungel

Pål Dungel
Transportledning Flak
pal@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 73
Mobil: 076-768 03 71

Marlene Andersson

Marlene Andersson
Transportledning Flak
marlene@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 83
Mobil: 0705-35 02 80

Lagerhantering lastning & lossning

Svarsgrupp: 010-550 97 77
Gemensam-mail: lager@aktab.se

Hasse Johansson

Hasse Johansson
Lagerhantering
hasse@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 78
Mobil: 070-535 02 63

Verkstad

Svarsgrupp 010-550 97 69
Gemensam-mail: verkstad@aktab.se

Thomas Andersson

Thomas Andersson
Verkstad
thomas.andersson@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 69
Mobil: 070-535 20 03

Peter Dahlström

Peter Dahlström
Verkstad
peter@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 69
Mobil: 070-5350234

Fabian Olesen

Fabian Olesen
Verkstad
fabian@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 69
Mobil: 070-5351224

Tommy Holmström

Tommy Holmström
Hustomte

Transportledning bulktransporter

ULRICEHAMN

Svarsgrupp 010-550 97 66
Gemensam-mail: bulk@aktab.se

Christer Larsson

Christer Larsson
Transportledning Bulk
christer@aktab.se

LIDKÖPING

Svarsgrupp 010-550 97 66
Gemensam-mail: bulk@aktab.se

Sara Pettersson

Sara Pettersson
Transportledning Bulk
sara@aktab.se

Thomas Andersson

Thomas Andersson
Transportledning Bulk
thomas@aktab.se

Emil Jakobsson

Emil Jakobsson
Transportledning Bulk
emil@aktab.se

UMEÅ

Svarsgrupp: 010-550 97 90
Fax nummer: 010-550 97 99

Andreas Mårtensson

Andreas Mårtensson
Kundkontakt norr / data support
andreas@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 91
Mobil: 070-535 53 83

Martin Lundström

Martin Lundström
Transportledning Bulk
martin@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 93
Mobil: 070-535 08 17

Diana Sandberg

Diana Sandberg
Transportledning Bulk
diana@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 92
Mobil: 070-535 02 23

Gustav Strömberg

Gustav Strömberg
Transportledning Bulk
gustav@aktab.se

Direktnummer: 010-550 97 94
Mobil: 073 06-87-632